Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet echipamente de lucru

Număr anunț
DA41040700
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Rosia (CUI 17739637)
Furnizor / câștigător
UTILDECO GROUP S.R.L. (CUI 22664824)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.171 RON
Valoare atribuită
5.171 RON
Data publicării
24.08.2026 15:03
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.171 RON

din 5.171 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.