Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 8,3% sub estimat
MiniCollect® Complete 0.5 / 0.8 ml;MiniCollect® Complete 0.25 / 0.5 ml;YELLOW TIPS 0-200UL;ESWAB KIT
- Număr anunț
- DA41039185
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC DETA (CUI 2503408)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI RO8529458)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.597 RON
- Valoare atribuită
- 1.464,80 RON 8,3% sub estimat
- Data publicării
- 24.08.2026 13:30
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.464,80 RON
din 1.597 RON estimat
8,3%
Adjudecat la 91,7% din estimat · economie 132,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.