Ofertă acceptată Cumpărare directă

curatarea a 6 centrale termice , curatarea cosurilor acestora,

Număr anunț
DA41052692
Autoritate contractantă
COMUNA OBOGA (CUI 4491253)
Furnizor / câștigător
FAST MAN HORNMASTER S.R.L. (CUI 51952529)
Cod CPV
90915000-4 · Servicii de curatare a cuptoarelor si a semineelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.998 RON
Valoare atribuită
19.998 RON
Data publicării
26.08.2026 10:31
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.998 RON

din 19.998 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.