Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Apa plata / minerala Izvorul Minunilor 2L*6*
- Număr anunț
- DA41046595
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SATU MARE (CUI 4247381)
- Furnizor / câștigător
- DERSIDAN SRL (CUI RO3737440)
- Cod CPV
- 15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.407,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.407,20 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 12:33
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 12:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.407,20 RON
din 2.407,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro