Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie put forat com Valea Iasului

Număr anunț
DA41039632
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA IASULUI (PRIMARIA COMUNEI VALEA IASULUI) (CUI 4121986)
Furnizor / câștigător
MITCOMP SERV CONSTRUCT SRL (CUI RO19583495)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.800 RON
Valoare atribuită
9.800 RON
Data publicării
24.08.2026 13:59
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.800 RON

din 9.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.