Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NOBIVAC RL 1Dz (10FL/CT), NOBIVAC DHPPI 1DZ (10FL/CT) NOBIVAC KC 1DS+1D DIL (5FL/CT)CANIHELMIN PLUS
- Număr anunț
- DA41052885
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0449 CRAIOVA (CUI 34554930)
- Furnizor / câștigător
- BIOTUR EXIM SRL (CUI RO8034823)
- Cod CPV
- 33651690-1 · Vaccinuri pentru uz veterinar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 552,59 RON
- Valoare atribuită
- 552,59 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 10:41
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 12:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
552,59 RON
din 552,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro