Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Comuna Malnas

Număr anunț
DA41051118
Autoritate contractantă
COMUNA MALNAS (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI MALNAS JUD. COVASNA) (CUI 4201759)
Furnizor / câștigător
PRO-SOL-COM SRL (CUI RO546356)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
276,86 RON
Valoare atribuită
276,86 RON
Data publicării
26.08.2026 09:05
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

276,86 RON

din 276,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.