Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE REPARARE POD VALEA BISTRITEI
- Număr anunț
- DA41051637
- Autoritate contractantă
- Comuna Sacel (Primaria Comunei Sacel) (CUI 3627536)
- Furnizor / câștigător
- BIZMARCRIN UNIVERSAL SRL (CUI 37099265)
- Cod CPV
- 45221119-9 · Lucrari de constructii de renovari de poduri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82.639 RON
- Valoare atribuită
- 82.639 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 09:38
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 10:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
82.639 RON
din 82.639 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro