Ofertă acceptată Cumpărare directă

Wordwall School Standard 20 - 1 an

Număr anunț
DA41050862
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Draganesti-Olt (CUI 31028184)
Furnizor / câștigător
EDU APPS SRL (CUI RO28062674)
Cod CPV
48190000-6 · Pachete software educationale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.620,66 RON
Valoare atribuită
1.620,66 RON
Data publicării
26.08.2026 08:46
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.620,66 RON

din 1.620,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.