Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Proiect Management pentru salvarea și conservarea identității culturale - adonament Wordwall
- Număr anunț
- DA41050197
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA VADASTRA (CUI 25299235)
- Furnizor / câștigător
- EDU APPS SRL (CUI RO28062674)
- Cod CPV
- 48190000-6 · Pachete software educationale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 972,72 RON
- Valoare atribuită
- 972,72 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 20:34
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
972,72 RON
din 972,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro