Ofertă acceptată Cumpărare directă

Confectionare si montaj copertine

Număr anunț
DA41051473
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr.1 (CUI 29478659)
Furnizor / câștigător
COMPANIA DE INVESTITII STIKAROM SRL (CUI RO16479210)
Cod CPV
45223100-7 · Ansamblu de structuri metalice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.690,91 RON
Valoare atribuită
12.690,91 RON
Data publicării
26.08.2026 09:29
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.690,91 RON

din 12.690,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.