Ofertă refuzată Cumpărare directă

MARCAJE RUTIERE

Număr anunț
DA41050756
Autoritate contractantă
Municipiul Calarasi (CUI 4445370)
Furnizor / câștigător
FENDLER NIK S.R.L. (CUI 50909172)
Cod CPV
45233221-4 · Lucrari de marcaj rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.212 RON
Valoare finală
41.325 RON
Data publicării
26.08.2026 08:37
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.