Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii artistice Narcotic Sound cu ocazia evenimentului ,,Zilele Orasului Sannicolau Mare 2026"

Număr anunț
DA41050715
Autoritate contractantă
Orasul Sannicolau Mare (CUI 4548554)
Furnizor / câștigător
WE LOVE MUSIC S.R.L. (CUI 44957990)
Cod CPV
92312240-5 · Servicii prestate de artisti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.500 RON
Valoare atribuită
24.500 RON
Data publicării
26.08.2026 08:34
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.500 RON

din 24.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.