Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale informative: Etichete autocolante-100 buc, Banner-1 bu
- Număr anunț
- DA41039278
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
- Furnizor / câștigător
- BALMIX COMP S.R.L. (CUI RO40808030)
- Cod CPV
- 22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 454,61 RON
- Valoare atribuită
- 454,61 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 13:37
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 12:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
454,61 RON
din 454,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro