Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE ECHIPAMENTE DE BIROU

Număr anunț
DA41053498
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA MARAMURES (CUI 12371967)
Furnizor / câștigător
GO SERV SRL (CUI RO6919950)
Cod CPV
30124000-4 · Piese si accesorii pentru masini de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
318,18 RON
Valoare atribuită
318,18 RON
Data publicării
26.08.2026 11:12
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 11:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

318,18 RON

din 318,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.