Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DE CURATENIE

Număr anunț
DA41053421
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ”OANA-DIANA RENEA” FOCSANI (CUI 9725100)
Furnizor / câștigător
CLEANING STUFF S.R.L. (CUI RO42561661)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.812,65 RON
Valoare atribuită
4.812,65 RON
Data publicării
26.08.2026 11:08
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.812,65 RON

din 4.812,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.