Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse de curatenie si dezinfectare

Număr anunț
DA41050708
Autoritate contractantă
LICEUL RADU PETRESCU (CUI 4427110)
Furnizor / câștigător
RODIMAR S.R.L. (CUI 54453736)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.629,60 RON
Valoare atribuită
8.629,60 RON
Data publicării
26.08.2026 08:34
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 13:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.629,60 RON

din 8.629,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.