Ofertă acceptată Cumpărare directă

Janta autovehicul pentru Renalult Scenic E-Tech electric

Număr anunț
DA41050185
Autoritate contractantă
COMUNA ASTILEU (CUI 4660727)
Furnizor / câștigător
AUTO BARA & CO SRL (CUI RO6733663)
Cod CPV
34324000-4 · Roti, piese si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.539,28 RON
Valoare atribuită
1.539,28 RON
Data publicării
25.08.2026 19:58
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.539,28 RON

din 1.539,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.