Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CLORURA DE SODIU 9MG/ML X 3000 SOL PERF
- Număr anunț
- DA41046283
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0521 BUCURESTI (CUI 8372077)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.000 RON
- Valoare atribuită
- 24.000 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 12:15
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.000 RON
din 24.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro