Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem stocare NAS DS 423 si HDD Ironwolf 10TB

Număr anunț
DA41054377
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Bihor (CUI 9987321)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30233140-4 · Dispozitive de stocare cu acces direct (DASD) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.995 RON
Valoare atribuită
9.995 RON
Data publicării
26.08.2026 11:58
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.995 RON

din 9.995 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.