Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ulei pentru distrugatoare de documente 250ml [rik.ro]
- Număr anunț
- DA41054237
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02405 PITESTI (CUI 12550105)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI RO1889794)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37,12 RON
- Valoare atribuită
- 37,12 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 11:50
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
37,12 RON
din 37,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro