Ofertă acceptată Cumpărare directă

Raft mobil rack 19 inch, Tava Rack 1U 600 mm

Număr anunț
DA41053791
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
INTER MEDIA SYS CONSULTING SRL (CUI RO24402609)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
468 RON
Valoare atribuită
468 RON
Data publicării
26.08.2026 11:26
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

468 RON

din 468 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.