Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE PENTRU IMPRIMANTE

Număr anunț
DA41053726
Autoritate contractantă
Scoala Generala Marton Ferenc Bancu - Harghita (CUI 12882430)
Furnizor / câștigător
COMPUTER TRADE SRL (CUI RO9913650)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.893 RON
Valoare atribuită
11.893 RON
Data publicării
26.08.2026 11:23
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.893 RON

din 11.893 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.