Acasă · Licitații
· Medicamente utilizate in dermatologie si pentru sistemul musculo-scheletic (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DERMOBACTER SOL
- Număr anunț
- DA41053642
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BISTRITA (CUI 24957022)
- Furnizor / câștigător
- FARMACIA FARMILLA SRL (CUI RO16753021)
- Cod CPV
- 33630000-5 · Medicamente utilizate in dermatologie si pentru sistemul musculo-scheletic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101,80 RON
- Valoare atribuită
- 101,80 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 11:19
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 12:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
101,80 RON
din 101,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro