Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARTICOLE BIROU

Număr anunț
DA41053374
Autoritate contractantă
Colegiul Economic "Ion Ghica" Bacau (CUI 4278540)
Furnizor / câștigător
SILGETY SRL (CUI RO13566711)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.235,52 RON
Valoare atribuită
1.235,52 RON
Data publicării
26.08.2026 11:06
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.235,52 RON

din 1.235,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.