Ofertă acceptată Cumpărare directă

Necesar tonere

Număr anunț
DA41051984
Autoritate contractantă
ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
Furnizor / câștigător
DIGITAL VISION SRL (CUI RO10014305)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.015 RON
Valoare atribuită
2.015 RON
Data publicării
26.08.2026 09:57
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.015 RON

din 2.015 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.