Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET COOLER LAPTOP + MANOPERA
- Număr anunț
- DA41051977
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC INDEPENDENTA SIBIU (CUI 4405899)
- Furnizor / câștigător
- TOP NET SRL (CUI RO18221802)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 330,58 RON
- Valoare atribuită
- 330,58 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 09:57
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
330,58 RON
din 330,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro