Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Card Memorie MicroSD 128Gb, Clasa 10
- Număr anunț
- DA41051951
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA BUCURESTI-ILFOV (CUI 26361041)
- Furnizor / câștigător
- SENSITRON S.R.L. (CUI 13722993)
- Cod CPV
- 30233110-5 · Unitati de memorie cu carduri magnetice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 599,80 RON
- Valoare atribuită
- 599,80 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 09:56
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 10:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
599,80 RON
din 599,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro