Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartuse, tonere si alte furnituri

Număr anunț
DA41051851
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Ionita G Andron (CUI 3963943)
Furnizor / câștigător
CHIOREAN COMPANY SRL (CUI RO6468389)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
524,79 RON
Valoare atribuită
524,79 RON
Data publicării
26.08.2026 09:50
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

524,79 RON

din 524,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.