Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional Laser Mono ,sistem licenta,sursa 500w,memorie ddr,cartuse
- Număr anunț
- DA41051357
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
- Furnizor / câștigător
- SC EVOLUTION PROFESIONAL IT SERVICE SRL (CUI 30282612)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.980 RON
- Valoare atribuită
- 22.980 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 09:21
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.980 RON
din 22.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro