Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE BIROTICA PAPETARIE

Număr anunț
DA41049389
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Sfantu Gheorghe (CUI 14583567)
Furnizor / câștigător
GARELI SRL (CUI RO30090463)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
987,50 RON
Valoare atribuită
987,50 RON
Data publicării
25.08.2026 15:13
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

987,50 RON

din 987,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.