Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese de schimb Laborator
- Număr anunț
- DA41049198
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA BANAT (CUI RO23886284)
- Furnizor / câștigător
- ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI RO11795620)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.578 RON
- Valoare atribuită
- 7.578 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 14:57
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 11:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.578 RON
din 7.578 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro