Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fotocopiatoare

Număr anunț
DA41046675
Autoritate contractantă
COMUNA MERGHINDEAL (CUI 5192942)
Furnizor / câștigător
EQUIPMENT SERVICE & PRINT SRL (CUI 37351990)
Cod CPV
30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.720,98 RON
Valoare atribuită
8.720,98 RON
Data publicării
25.08.2026 12:38
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.720,98 RON

din 8.720,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.