Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serviciu transport aerian bagaj neinsotit Tokyo - Bucuresti
- Număr anunț
- DA41043596
- Autoritate contractantă
- AGENTIA ROMANA PENTRU INVESTITII SI COMERT EXTERIOR (CUI 47951657)
- Furnizor / câștigător
- BIRSAN INTERNATIONAL CARGO SRL (CUI RO29768253)
- Cod CPV
- 63730000-5 · Servicii anexe pentru transportul aerian (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.100 RON
- Valoare atribuită
- 31.100 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 10:05
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 10:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
31.100 RON
din 31.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro