Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet2

Număr anunț
DA41054500
Autoritate contractantă
Autoritatea de Sanatate Publica Ialomita (CUI 4232135)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI RO32174862)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
498,49 RON
Valoare atribuită
498,49 RON
Data publicării
26.08.2026 12:05
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

498,49 RON

din 498,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.