Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Banda pânzata matisat
- Număr anunț
- DA41054309
- Autoritate contractantă
- URBIS S.A. Baia Mare (CUI RO10250004)
- Furnizor / câștigător
- IMBUS COM SRL (CUI RO5656058)
- Cod CPV
- 31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132,23 RON
- Valoare atribuită
- 132,23 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 11:55
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 12:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
132,23 RON
din 132,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro