Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ac anestezie spinala G26 (maro) + G27 (gri)
- Număr anunț
- DA41053587
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI (CUI 15513888)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 836 RON
- Valoare atribuită
- 836 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 11:16
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 11:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
836 RON
din 836 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro