Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ITP AUTOUTILITARĂ PESTE 3,5 TONE / AUTOBUZE - MAI 45528 -Exp. 23.09.2027
- Număr anunț
- DA41053445
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MATEI BASARAB" AL JUDETULUI OLT (CUI 4286380)
- Furnizor / câștigător
- VEIRON SRL (CUI 20667581)
- Cod CPV
- 71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247,94 RON
- Valoare atribuită
- 247,94 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 11:09
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 11:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
247,94 RON
din 247,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro