Ofertă acceptată
Cumpărare directă
bransament electric capela Simionesti
- Număr anunț
- DA41052809
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUDACU DE JOS (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI BUDACU DE JOS) (CUI 4347348)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO ALUAS S.R.L. (CUI 42199015)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.542,41 RON
- Valoare atribuită
- 4.542,41 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 10:37
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 10:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.542,41 RON
din 4.542,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro