Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SISTEM FOTOVOLTAIC-KIT COMPLET
- Număr anunț
- DA41052657
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc "dr. George Trifon" Nasaud (CUI 4347879)
- Furnizor / câștigător
- FARM PASUR SRL (CUI 27919031)
- Cod CPV
- 09331200-0 · Module solare fotovoltaice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 88.074,38 RON
- Valoare atribuită
- 88.074,38 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 10:29
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 10:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
88.074,38 RON
din 88.074,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro