Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VERIFICARE ECHIPAMENTE TIP CTA
- Număr anunț
- DA41051087
- Autoritate contractantă
- Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
- Furnizor / câștigător
- CLEAN ROOM CONSULTING SRL (CUI RO34806434)
- Cod CPV
- 79993100-2 · Servicii de gestionare a instalatiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.984 RON
- Valoare atribuită
- 16.984 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 09:03
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.984 RON
din 16.984 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro