Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE HIDROIZOLARE CU MEMBRANA BITUMINOASA ACOPERIS
- Număr anunț
- DA41050154
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZILA NEGRU VODA (CUI 29334580)
- Furnizor / câștigător
- DAVID GENERAL GLOBAL SRL (CUI RO18654440)
- Cod CPV
- 45261310-0 · Lucrari de hidroizolare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 155.747,42 RON
- Valoare atribuită
- 155.747,42 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 18:13
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 10:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
155.747,42 RON
din 155.747,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro