Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu de coexistenta LEA/LES 0,4 kV, LEA,/LES 20 kV Extinderea rețelei de distribuție

Număr anunț
DA41041449
Autoritate contractantă
Comuna Micesti (CUI 4318474)
Furnizor / câștigător
DIELECTRA SRL (CUI RO15658161)
Cod CPV
71323100-9 · Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
24.08.2026 16:23
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.