Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cump.dir.

Număr anunț
DA41036250
Autoritate contractantă
Gradinita de Copii HOFEHERKE cu Program Prelungit (CUI 16037812)
Furnizor / câștigător
VIRCLEAN TRIO S.R.L. (CUI 35426948)
Cod CPV
98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.554 RON
Valoare atribuită
1.554 RON
Data publicării
24.08.2026 10:34
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.554 RON

din 1.554 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.