Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare, reparare si incarcare stingator tip P6, P3, G 1

Număr anunț
DA41053257
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala com. Breaza (CUI 28219230)
Furnizor / câștigător
EUROLIA ROMTEHNIC SRL (CUI RO38202910)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
582,80 RON
Valoare atribuită
582,80 RON
Data publicării
26.08.2026 11:00
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

582,80 RON

din 582,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.