Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 11,1% sub estimat

Revizie periodica a stingatoarelor portabile de incendiu Tip G2

Număr anunț
DA41053065
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 TIMISOARA (CUI 29161900)
Furnizor / câștigător
SERVSTING SRL (CUI RO14490395)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
405 RON
Valoare atribuită
360 RON 11,1% sub estimat
Data publicării
26.08.2026 10:51
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 10:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

360 RON

din 405 RON estimat 11,1%

Adjudecat la 88,9% din estimat · economie 45 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.