Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HPV Plus Kit si ELITE Ingenius SP 200_REF 37861/24.08.2026_DF 85
- Număr anunț
- DA41054229
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- BIOMEDICA MEDIZINPRODUKTE ROMANIA SRL (CUI RO31101676)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.638,60 RON
- Valoare atribuită
- 8.638,60 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 11:50
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.638,60 RON
din 8.638,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro