Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sodium thiosulfate pentahydrate - 1 kg; Sodium bicarbonate- 500 g
- Număr anunț
- DA41054101
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI RO1869096)
- Furnizor / câștigător
- CHIMEXIM S.R.L. (CUI RO23652054)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 540 RON
- Valoare atribuită
- 540 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 11:42
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
540 RON
din 540 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro