Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie igienica 120 m, 12 role/set, Prosop 100 m 2 str, Prosop impaturat in V

Număr anunț
DA41052794
Autoritate contractantă
Opera Maghiara Cluj-Napoca (CUI 4288357)
Furnizor / câștigător
ASSIST-TREND GEMELLO SRL (CUI RO7790330)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.410,20 RON
Valoare atribuită
4.410,20 RON
Data publicării
26.08.2026 10:36
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.410,20 RON

din 4.410,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.