Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MICOGAL 100MG X 15CPS (ITRACONAZOLUM)
- Număr anunț
- DA41045364
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Aiud (CUI 4331066)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 232,80 RON
- Valoare atribuită
- 232,80 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 11:29
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
232,80 RON
din 232,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro